Camille Paycha
Camille Paycha studeerde in 2015 af van Fontys Circus en maakt daar nu deel uit van de artistieke raad. Ze regisseert daar regelmatig collectieve voorstellingen en geeft een les belichaamd artistiek onderzoek.
Camille was als co-onderzoeker betrokken bij The Circus Dialogues (continued). Ze schrijft artikelen over circus en treedt op voor andere gezelschappen zoals Side-Show. Ze is dramaturge voor het gezelschap Panama Pictures. Tegelijkertijd experimenteert Camille met circus als praktijk, neigt ze naar voorstellen die voor zichzelf spreken, verfijnt ze haar esthetiek, vertrouwend op de kracht van de verbeelding via humor, geweld, objecten, lichamen, moraliteit, immoraliteit en al hun kruispunten. In 2021 verzamelde ze een team voor de creatie van de voorstellingIce Skates And Other Cruelties.
Camille heeft dus een allround profiel in het veld en gebruikt al die brede ervaring bij het maken van haar werk. Camille is in 2024 bezig met de creatie van haar nieuwste stuk 60 degrees of separation dat op 4 oktober 2024 in première gaat.